FİL FİLTRE

img

 Fil FİLTRE 1966 yılında kurulmuş,Türkiye'nin ilk ve lider filtre  üreticisidir.80.000 m2 toplam alan üzerine kurulu , 26.000 m kapalı alanda  üretim yapan fabrika entegre bir filtre üretim tesisidir ve 550 çalışanı ile  önemli bir kapasiteye sahiptir.Üretim çeşitleri ; otomobiller , ticari ve  zirai araçlar,işi makineleri ve endüstriyel kullanımlar için 3500 farklı tipte yağ,yakıt,hava ve hidrolik filtrelerini kapsamaktadır.Fil FİLTRE tescilli bir markadır ve Madrid anlaşmasına uygun olarak WIPO kapsamında 51 ülkede tescil edilmiştir.Türkiye pazarında en büyük paya sahip ve45 ülkeye ihracat yapmaktadır.

KARAYİĞİT FİLTRE bir Fil Filtre Ana Bayisidir.filfilter.com.tr 25 yıllık bir filtre tecrübesi sonrasında 1996 yılında iskenderun da kurulmuştur. kurulduğu ilk andan itibaren,kaliteli ürün imal etmeyi hedeflemiş olup,bunun sonucunda üretiminin %95 ini Avrupa,a.b.d,Afrika,Orta doğu ve hatta Uzak doğuya ihraç etmeye başlamıştır.Yurt içi pazarına KARAYİĞİT FİLTRE pazarlama ağıyla girmeye başlamıştır.

FİLMAR

img

 FİLMAR FİLTRE: Her aşamada yapılan kalite kontrolleri  sayesinde,filtrelerin ürün sorumluluk sigortası teminatı altına  alınmıştır.Böylece olası imalat hatasından kaynaklanabilecek  zararlar,yapılacak inceleme sonrası,hatanın filtreden oluştuğu kesinleştiği  taktirde zara FİLMAR tarafından karşılanır.Ürünlerinde her zaman en kaliteli hammadeleri kullanmayı ilke edinen FİLMAR FİLTRE, müşterilerin aradığı memnuniyeti TS EN 1SO 9001:2000 TUV CERT sertifikası ile belgelendirmiştir.KARAYİĞİT FİLTRE bir Filmar Filtre Ana Bayisidir.www.fılmar.com.tr

ASAS

img

 ASAS FİLTRE :Fabrika 1972 yılından beri,otomotiv,ağır hizmet iş  makinaları ve endüstriyel kullanımlar için her çeşit yağ,yakıt,hava ve  hidrolik filtreleri imal eden Türkiye,Orta doğu ve Balkanların lider  kuruluşudur.Günümüzde yeni teknoloji gerektiren ve sadece Amerika ve  Avrupa da üretimi yapılan metal-free çevre dostu filtre üretimi için üçüncü bir fabrika kurma aşamasındadır. ASAS FİLTRE Filtrenin motordaki kullanımının bilincindedir .Bu nedenle ürünlerini100% kontrol testine tabi tutmaktadır. ASAS FİLTRE,kullandığı filtre teknolojisi,laboratuar hizmetleri ile filtre konusunda uluslar arası test imkanlarına sahip Türkiye nin filtre ekspertizi konumundadır. KARAYİĞİT FİLTRE bir Asas Filtre Ana Bayisidir.www.asasfilter.com

GARANTİ FİLTRE

img

 GARANTİ FİLTRE1986 yılından bu yana İzmir de hava filtreleri üreten  GARANTİ FİLTRE, adına yakışır bir titizlikle ,her konuda önce müşteri  memnuniyetini hedeflemektedir. RETA FİLTRE bir GARANTİFİLTRE  kuruluşudur.Üretimini gerçekleştirdiği filtrelerde ISO 9002 kalite belgeli  ham madddeler kullanan Garanti Filtre,en az orjinalı kadar güvenli,dayanıklı ve kaliteli hava filtreleri üretmektedir.Alman J.C.Binzer Firmasın' dan ithal edilen filtre kağıtları,bir Amerikan firması olan Dowchemical' dan temin edilen poliüretan ve Ereğli Demirçelik 'ten alınan sac materyalleri kullanılarak gerçekleştirilen üretim,her aşamada kalite kontrol elemanları tarafından denetlenmektedir.Garanti Filtre,minimum hata payıyla gerçekleştirdiği üretimini gururla sürdürmektedir. KARAYİĞİT FİLTRE bir Garanti ve Reta Filtre Ana Bayisidir.www.garantifiltre.com Firmamızda FLETGUARD ve DONALDSON Filtreler çeşitlerimiz arasındadır. Kaset tip hava filtreleri Aktif karbon filtreler Fan coil filtreleri Kompresör filtreleri ve separatörler Toz toplama kollektör filtreleriHepa ve ulpa filtreler Torba filtreler Boya kabin filtreler Jenaratör filtreleri, Hidrolik sistem filtreler, Ayrıca tel,tel kağıt tel,krom nikel tel ve her türlü özel imalat filtreleri çeşitlerini en geç15 gün içerisinde teslim etmeyi taahüt eder.