KARAYİĞİT FİLTRE

KARAYİĞİT FİLTRE, sağlıklı ve sürekli bir gelişme için, evrensel kalite ve standartlarda ürünler / hizmetler sunarak müşterilerinin en yüksek düzeyde tatminini sağlamayı ve beklentilerini karşılamayı amaçlar. Çalışanlarının yoğun ve özverili çabalarıyla bu ortak amaca ulaşma yolunda, öncü bir kuruluş olarak hedefi daima sektöründe güven, devamlılık ve kalite anlamında simge olmaktır.

Sektörde ve kendi alanında önder kuruluşlardan biri olan kuruluşumuz 22 yıllık piyasa tecrubesi ile alanında bilgi ve imalat imkanları ile çalıştığı tüm kuruluşlara müşterilerinin niteliğine göre özel hizmetler vermektedir. İş makinelerinden ,özel filtre imalatına kadar tüm taşıma araçlarının can damarı olan parça ve filtrelerin 10 binlerce çeşidini stoklarında bulundurarak bölgenin en büyüğü olma iddiasını halen sürdürmektedir.

Portföyünde bulunan markalar ve bu markalara ait 200.000 yakın otomotiv ve iş makinaları sektöründe muadil numaraları ile sektörünün lokomotiv kuruluşlarının başında gelmektedir. Kuruluşumuzda var olan uzman çalışanlar sektörün alt kategorilerinde yer alan birim sorumluları ile kaliteli ve önemli bir hizmet üretmektedir.

4 ana kategoride topladığımız başlıklarla "filtre"-"oto aksesuar"-"katkı maddeleri" ve "yapıştırıcılar" olmak üzere ürünlerimizde ülkemizin ve dünyanın saygın kuruluşlarının bayiiliği ile hizmetlerini sürdürmektedir. 20 yi aşkın personeli ile bölgenin en büyük ve danışman kuruluşu
"KARAYİĞİT FİLTRE" BENİMSEDİĞİ İLKELERİ BAŞARISININ SIRRI ADDETMEKTEDİR...
ŞİARIMIZ "KALİTE-GÜVEN-HİZMET