ENJEKTÖR KORUYUCU

img

 Çekişi arttırır.Tasarruf sağlar.Enjektörün kurum yapmasını önler.Mazot pompasının  aşınmasını önler,yakıt sistemini pas ve korozyondan korur.Depodaki suyu belli  ölçüde yok eder.Yabancı kalitesiz mazotun kalitesini belli ölçüde yükseltir.Rahat  yanmasını sağlar.Bu durumda veağır kış şartlarında sulu mazotta 100 lt.lik bir  depoya 2 kutu KARAYİĞİT enjektör koruyucu konulması büyük yarar sağlar.

KARAYİĞİT OCTANE TRENMENT

img

 Benzinde ekonomi sağlar.Motor gücünü arttırır.Silkinme ve rolanti dengesizliğini  giderir.Karbüratör ve enjektörlerde kalıntıların reçineleşmesini engelleyerek  motorun ters çalışmasını önler.Benzin deposunu temiz tutar.60 lt.depoya 1 şişe  KARAYİĞİT Benzin katığı kullanılması büyük yara sağlar.Tam randıman alabilmek  için devamlı kullanılmalıdır.

KARAYİĞİT DİZEL KATKI MADDESİ (TREND)

img

 Yabancı ve kalitesiz motorun aktifini yükseltir.Su emici özelliği ile yakıta karışan  makul ölçüdeki suyu absorbe eder.Yanmasını sağlar.Yakıt borularını  ve enjektörleri  paslanmaktan korur.Mazotun donmasını önler.İlk ateşlemede kolaylık sağlar.60  lt.depoya 1 şişe KARAYİĞİT mazot katığı kullanılması büyük yararsağlar.

JET ETER

img

 Kara,deniz vasıtaları ve iş makinalarının motorlarının kolaylıkla çalışabimesi için  hazırlanmış,dünya standartlarına uygun bir mamüldür.İçinde yağlayıcı özelliğibulunan  maddeler olduğundan motoru aşındırmaz.Çok yanıcı olduğundan açık aleve ve ateşe  püskürtmeyiniz.Güneş ışığından koruyunuz.50 C altında muhafaza ediniz.Kutu  basınçlıdır.Boşalmış dahi olsa ktuyu delmeyiniz,solumayınız.Ambalajını bozmayınız.

KARAYİĞİT SLİKON PARFÜM

img

 Ter kokularını giderir,cilde serinlik ve rahatlık verir.Ozon tabakasına zararlı  gazları ihtiva etmez.Kutu basınçlıdır,delmeyiniz ve ateşe atmayınız. 50 c nin  üzerindeki ısıda bırakmayınız.Boş kutuları ateşe atmayınız. Göze ve yüze  püskürtmeyiniz Çocuklardan uzak tutunuz.

KARAYİĞİT ENJEKTÖR TEMİZLEYİCİ

img

 Çekişi arttırır.Tasarruf sağlar.Enjektörün kurum yapmasını önler.Mazot pompasının  aşınmasını önler,yakıt sistemini pas ve korozyondan korur.Depodaki suyu belli  ölçüde yok eder.Yabancı kalitesiz mazotun kalitesini belli ölçüde yükseltir.Rahat  yanmasını sağlar.Bu durumda ve ağır kış şartlarında sulu mazotta 100 lt.lik bir  depoya 2 kutu KARAYİĞİT enjektör temizleyici konulması büyük yarar sağlar