KARAYİĞİT CAMSİL

img
LPG gaz içermez.Çevre dostu bir üründür.De ionize su,etil alkol,i zopropil alkol,parfüm ihtiva eder.Püskürtme yapacağınız mandalın üzerindeki püskürtme memesini on ve off durumuna getirerek kullanılır.Kullandıktan sonra ellerinizi bol su ile durulayınız.Cildi korumak amacıyla ürünle uzun süreli temastan kaçınınız. Eldivenle kullanılması tavsiye edilir. El,yüz,vücut ve gıda maddeleri temizliğinde kullanılmaz.Çocuklardan uzak tutunuz.

KARAYİĞİT OTO ŞAMPUANI

img

Anyonik aktif madde,koruyucu,boya,parfüm içerir.Bitkisel esaslı olup çevre kirlenmesine yol açmaz.Köpüğü bol ve kalıcıdır.10 lt.suya bir yemek kaşığı oranında karıştırılarak kullanılır. Otomobil,kamyon,tır,bulaşık,döşeme,kilim,madeni eşya vb. temizliğinde KARAYİĞİT oto şampuanı kullanılması temizliği getirir.Ateşten ve çocuklardan uzak tutunuz. Göze püskürtmeyiniz.

KARAYİĞİT ENJEKTÖR KORUYUCU

img

Çekişi arttırır.Tasarruf sağlar.Enjektörün kurum yapmasını önler.Mazot pompasının aşınmasını önler,yakıt sistemini pas ve korozyondan korur.Depodaki suyu belli ölçüde yok eder.Yabancı kalitesiz mazotun kalitesini belli ölçüde yükseltir.Rahat yanmasını sağlar.Bu durumda veağır kış şartlarında sulu mazotta 100 lt.lik bir depoya 2 kutu KARAYİĞİT enjektör koruyucu konulması büyük yarar sağlar

KARAYİĞİT ENJEKTÖR TEMİZLEYİCİ

img

Çekişi arttırır.Tasarruf sağlar.Enjektörün kurum yapmasını önler.Mazot pompasının aşınmasını önler,yakıt sistemini pas ve korozyondan korur.Depodaki suyu belli ölçüde yok eder.Yabancı kalitesiz mazotun kalitesini belli ölçüde yükseltir.Rahat yanmasını sağlar.Bu durumda ve ağır kış şartlarında sulu mazotta 100 lt.lik bir depoya 2 kutu KARAYİĞİT enjektör temizleyici konulması büyük yarar sağlar

KARAYİĞİT DİZEL MAZOT KATIĞI

img
Yabancı ve kalitesiz motorun aktifini yükseltir.Su emici özelliği ile yakıta karışanmakul ölçüdeki suyu absorbe eder.Yanmasını sağlar.Yakıt borularını veenjektörleripaslanmaktan korur.Mazotun donmasını önler.İlk ateşlemede kolaylık sağlar.60 lt.depoya 1 şişe KARAYİĞİT mazot katığı kullanılması büyük yararsağlar.

KARAYİĞİT OTO SPREY

img
KARAYİĞİT OTO SPREY:Evinizi ,işyerinizin,otonuzun havasını anında değiştirir.İstenmeyen kokuları yok eder.Sizler için çiçeklerin,meyvelerin ve doğanın en güzel kokularını seçtik.Özel etkisini uzun süre koruyan bir oda spreydir.Kutu basınçlıdır.Delmeyiniz ve ateşe doğru püskürtmeyiniz.50 c nin üzerinde ısıda bırakmayınız. Boş kutuları ateşe atmayınız.Göze ve yüze püskürtmeyiniz.Çocuklardan uzak tutunuz.

KARAYİĞİT BENZİN KATIĞI

img

Benzinde ekonomi sağlar.Motor gücünü arttırır.Silkinme ve rolanti dengesizliğini giderir.Karbüratör ve enjektörlerde kalıntıların reçineleşmesini engelleyerek motorunters çalışmasını önler.Benzin deposunu temiz tutar.60 lt.depoya 1 şişe KARAYİĞİT Benzin katığı kullanılması büyük yara sağlar.Tam randıman alabilmek içindevamlı kullanılmalıdır.