KARAYİĞİT OTO ŞAMPUANI

img

 Anyonik aktif madde,koruyucu,boya,parfüm içerir.Bitkisel esaslı olup çevre  kirlenmesine  yol açmaz.Köpüğü bol ve kalıcıdır.10 lt.suya bir yemek kaşığı oranında  karıştırılarak  kullanılır. Otomobil,kamyon,tır,bulaşık,döşeme,kilim,madeni eşya vb.  temizliğinde  KARAYİĞİT oto şampuanı kullanılması temizliği getirir.Ateşten ve  çocuklardan uzak  tutunuz. Göze püskürtmeyiniz.

KARAYİĞİT CAMSİL

img

 FİLMAR FİLTRE: Her aşamada yapılan kalite kontrolleri sayesinde,filtrelerin ürün  sorumluluk sigortası teminatı altına alınmıştır.Böylece olası imalat hatasından  kaynaklanabilecek zararlar,yapılacak inceleme sonrası,hatanın filtreden oluştuğu  kesinleştiği taktirde zara FİLMAR tarafından karşılanır.Ürünlerinde her zaman en kaliteli  hammadeleri kullanmayı ilke edinen FİLMAR FİLTRE, müşterilerin aradığı memnuniyeti  TS EN 1SO 9001:2000 TUV CERT sertifikası ile belgelendirmiştir.KARAYİĞİT FİLTRE bir  Filmar Filtre Ana Bayisidir.www.filmar.com.tr

CROTEX EKONOMİZER

img

 Benzinli ve dizel motor yağları ile birlikte kullanılmak üzere hazırlanmış bir katkı  maddesidir. Madeni yağlarda mevcut katıklara ilave olarak motor-metal aksamı  üzerinde meydana gelen yağ filmini kuvvetlendirerek yağ basıncının düşmesini  geciktirir. Aşınma ve vuruntuyu önleyerek yağ sarfiyatını en az düzeyde tutar.Motorda  çalışan yağın ısı farklarımdan dolayı meydana gelecek problemleri önleyerek genel  ekonomi sağlar.

CROTEX COVER-ON

img

 Segman ve silindirler arasındaki yağ filminin dayanıklılığını arttırır.Aşınmayı önleyici  ekstra katkılar sayesinde motor aşınmasını azaltır.Yüksek derecelerde ısıya karşı  dayanıklılığı arttırır.Eski motordaki yağ tüketimini ve motor aşınmasını azaltır.Motorun  önemli parçalarını temiz tutar.Tortulu ve tortusuz tüm benzinli,binek ve lpg li araçlarda  kullanılır.Tüm sentetik ve mineral yağlarda uygulanır.Her yağ değişiminde 6 lt ye kadar  yağ alan motorlarda kutunun tamamını kullanın.

JOKER YÜZEY PARLATICI

img

 Otonuzda deri,torpido iç döşeme,bakalit gibi parlatacağımız yüzeyin temizliğini ve  kuruluğu sağlandıktan sonra spreyi iyice çalkalayınız.15-20 cm. uzaklıktan ve dik  konumda hazırlamış olduğunuz kuru ve temiz zemine gezdirerek püskürtünüz.Kuru bir  bezle iyice yayınız.Uygulama yaptığınız zeminin anında parladığını göreceksiniz. Ateşe  doğru püskürtmeyiniz.Serin ve 40 c sıcaklığın altında muhafaza ediniz.Göze ve yüze  püskürtmeyiniz.Kutuyu delmeyiniz ve ateşe atmayınız.Genel bütün camlara ve aynalara  püskürtmeyiniz.Çocuklardan uzak tutunuz.

JOKER ODA SPREY

img

 Evinizi ,işyerinizin,otonuzun havasını anında değiştirir.İstenmeyen kokuları yok  eder.Sizler için çiçeklerin,meyvelerin ve doğanın en güzel kokularını seçtik.Özel etkisini  uzun süre koruyan bir oda spreydir.Kutu basınçlıdır.Delmeyiniz ve ateşe doğru  püskürtmeyiniz.50 c nin üzerinde ısıda bırakmayınız. Boş kutuları ateşe atmayınız.Göze  ve yüze püskürtmeyiniz.Çocuklardan uzak tutunuz.

JOKER PARFÜM

img

 Ter kokularını giderir,cilde serinlik ve rahatlık verir.Ozon tabakasına zararlı gazları  ihtiva etmez.Kutu basınçlıdır,delmeyiniz ve ateşe atmayınız.50 c nin üzerindeki ısıda  bırakmayınız.Boş kutuları ateşe atmayınız.Göze ve yüze püskürtmeyiniz. Çocuklardan  uzak tutunuz.

JOKER SÜT SLİKON

Deri,vinil,plastik ve kauçuk yüzeyleri parlatır ve rengini yeniler.Güneşin z ararlı ışınlarına karşı tam bir koruma sağlar.Yüksek performanslı silikon formülü eskime ve çatlamaları önler.Yağlı tabaka oluşturmaz,yeni formül ile uzun süre etkilidir.Cam,yer ve kumaş yüzeylerde uygulanmaz. Aracınızın direksiyon,pedal ve kapı kolu gibi aksamlarında kullanmayınız.Gözlerinizden,gıdalardan ve çocuklardan sakınınız..

JET ETER

img

 Kara,deniz vasıtaları ve iş makinalarının motorlarının kolaylıkla çalışabilmesi için  hazırlanmış,dünya standartlarına uygun bir mamüldür. İçinde yağlayıcı özelliği bulunan  maddeler olduğundan motoru aşındırmaz.Çok yanıcı olduğundan açık aleve ve ateşe  püskürtmeyiniz.Güneş ışığından koruyunuz.50 C altında muhafaza ediniz.Kutu  basınçlıdır.Boşalmış dahi olsa kutuyu delmeyiniz,solumayınız.Ambalajını bozmayınız. 

BEST BUZ ÇÖZÜCÜ

img

 %50 daha fazla buz çözücü aktif madde %67 daha fazla donma önleyici aktif madde %100  ozon koruyucu itici gaz katkıları ile güçlendirilmiş formülü ile aracınızın  camlarını,kilitlerini, sileceklerinin donmasını önler, donanları da çözer.Buzu eritir.Yağ  izi bırakmaz.Sileceklerin kirini alır.Cam sileceği lastiği,camların ve kilitlerin buz  tutmasını önler aracınızın boyasına zarar vermez.Kutu basınçlıdır.Delmeyiniz. Yüze,göze  ve ateşe püskürtmeyiniz.Kutu boş dahi olsa ateşe atmayınız. 50 c üzerindeki sıcaklıkta  muhafaza ve teşhir etmeyiniz.Çocuklardan ve direkt güneş ışıklarından uzak tutunuz.

BEST BUĞU ÖNLEYİCİ

img

 %50 daha fazla buğu önleyici aktif madde %67 daha fazla buğulanma süresini uzatan  aktif madde %100 ozon koruyucu itici gaz katkıları ile güçlendirilmiş formülü ile  yağmurlu havalarda aracınızın,evinizin,büronuzun camlarının buğulanmasını önler,uzun  süreli net bir görüş sağlar. Kutu basınçlıdır.Delmeyiniz.Yüze,göze ve ateşe  püskürtmeyiniz.Kutu boş dahi olsa ateşe atmayınız.50 C üzerindeki sıcaklıkta muhafaza  ve teşhir etmeyiniz.