Firmamızda FLEETGUARD ve DONALDSON Filtreler çeşitlerimiz arasındadır.
*Kaset tip hava filtreleri
*Aktif karbon filtreler
*Fan coil filtreleri
*Kompresör filtreleri ve separatörler
*Toz toplama kollektör filtreleri
*Hepa ve ulpa filtreler
*Torba filtreleri
*Boya kabin filtreleri
*Jenaratör filtreleri
*Hidrolik sistem filtreler
Ayrıca tel,tel kağıt tel,krom nikel tel ve her türlü özel imalat filtreleri çeşitlerini en geç 15 gün içerisinde teslim etmeyi taahhüt eder.

PANEL FİLTRELER

img

 Panel ve Artırılmış Yüzeyli Filtreler, sentetik elyaf filtre ve cam elyaf  filtreden mamül olup 25 mm plastik, 10 mm alüminyum 20 mm,  alüminyum 45 mm, 48 mm, 96 mm, galvaniz saç 48 mm karton  çerçeveden imal edilir.HVAC sistemlerinde kullanılır.

METAL FİLTRELER

img

 Metal filtreler galvaniz saç veya aluminyum çerçeve içerisinde  panel veya arttırılmış yüzeyli olaral örgü tel veya aluminyum  perfore saç kullanılarak 20 mm, 48 mm , 96 mm,  derinliklerinde standart ebatlar ve standart dışı ebatlarda  üretilir.Kademeli havalandırma sistemlerinde kaba toz  tutulmasında ve mutfak davlumbazlarında yağ tutucu olarak  kullanılır.

TORBA FİLTRELER

img

 Torba filtreler, EU3ve EU4 sentetik elyaf malzemelerden 360 ve 500 mm  derinliklerinde imal edilir.Ön filtrasyon da yüzeyi arttırılmış olduğundan dolayı  çok yüksek toz tutma kapasitesine sahiptir.Çeşitli debilerde uygun olarak  standart ve standart dışı ebetlarda imal edilir.

YIKANABİLİR FİLTRELER

img

 Yıkanabilir kaset Filtreler , Poliüretan filtre malzemeli  olup 10 mm, 20mm, 48 mm, 96 mm, lik çerçeveler  içerisinde standart ve standart dışı ölçülerde  üretilir.Kademeli havalandırma sistemlerinde çok kez  yıkanabilirliğinden dolayı ön filtre olarak kullanılması  tercih sebebidir.